O firmie

Misja firmya:

“Sprzedaż produktu lub usługi nie jest niczym trudnym i potrafi to wielu. Naszą misją jest dodatkowo fachowe zapoznanie klientów z wszystkimi dostępnymi na rynku produktami i usługą, które mają spełniać Państwa oczekiwania przez długie lata.”

Doświadczenie firmy i ponad 20 lat tradycji gwarantuje wysoką jakość produktu i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przy wspólnej współpracy z klientami. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i satysfakcja z finalnego efektu zakupionych produktów oraz usług.


Firma OKNO-SERVICE-PLUS zaczęła swoją działalność w 1998 roku. Od początku swego istnienia firma mieści się w tym samym miejscu. Zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza właściciela i pracowników w branży budowlanej pomaga i doradza klientom przy podejmowaniu decyzji. 
Nasza firma stara się na bieżąco poszerzać wiedzę o nowych produktach i technologiach oferowanych przez swoich producentów. Uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach ludzi z branży, aby jak najlepiej przekazać informację Państwu.

Firma OKNO-SERVICE-PLUS zajmuje się sprzedażą, montażem i profesjonalnym serwisem:
- okien i drzwi
- rolet wewnętrznych i zewnętrznych 
- bram garażowych
- markiz, pergoli i dachów szklanych 
- daszków i zadaszeń 
- moskitier

Nasza firma posiada autoryzację producentów, od których dystrybuujemy i montujemy produkty wysokiej jakości.  Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej 30 (pawilony-przystanek). Na miejscu postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. W biurze handlowym posiadamy bogatą ekspozycję oferowanych produktów.
Jeśli wolą Państwo wysłać wiadomość, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.

POLECANE PRODUKTY:

Dane kontaktowe:

Okno Service Plus

ul. Marii Konopnickiej 30

43-300 Bielsko-Biała

woj. śląskie


NIP: 5471395727

tel./fax: +48 33 811-39-67

tel. +48 785-224-554

e-mail: osplus@o2.pl

NASI KLIENCI:
Copyright © 2014 - 2019 OS Plus   |   Created by: Agencja Interaktywna RMBi | Powered by: AstarCMS